ABPM-06 Tlakový Holter
Tlakový Holter ABPM-06
Overenie A/A

 ABPM-06 je klinicky overený podľa kritérií presnosti ESH a je vynikajúcou voľbou pre každého, kto vyžaduje kvalitu.

Vstavaný hlasový záznam

Lekár alebo pacient môžu používať elegantnú funkciu nového zariadenia Meditech. Na zaznamenanie najdôležitejších informácií sú k dispozícii 8 x 15 sekundové poznámky.

Funkcia SleepWell®

Jedinečná funkcia Meditech! Náš nový algoritmus priateľský k spánku sa zlepšil, aby slúžil pacientovi aj lekárovi. Inteligentný algoritmus, ktorý zvyšuje komfort pacienta. Ak počas spánku nastane zlyhanie merania, holter nevykoná opätovné meranie ak to nie je nevyhnutné a  súčasne pomáha predchádzať tomu, aby boli merania nepohodlne blízko seba.

Možnosť manuálneho programovania

V pamäti prístroja sú k dispozícii 3 typy štandardného plánu. Jednoduché použitie aj bez PC.

Automatická detekcia veľkosti manžety

Počas programovania nemusíte tráviť čas voľbou správnej veľkosti manžety. ABPM-06 sa prispôsobí pripojenej manžetovej vložke Meditech a bude s ňou primerane spolupracovať počas vyšetrenia.

Záverečné správy pripravené na tlač

Šetrenie času! Oba naše softvérové ​​balíky založené na systéme Windows poskytujú správy pripravené na tlač, preto lekári môžu preskočiť zbytočné a časovo náročné kroky.


Zvýšená bezpečnosť pacienta
Na rozdiel od mnohých konkurenčných produktov, holtre krvného tlaku spoločnosti Meditech obsahujú nielen prevádzkový ventil potrebný na čerpanie tlaku, ale aj automatický ventil s tlakovým uvoľňovaním, aby sa predišlo poraneniam vyplývajúcim z vysokého tlaku manžety. Spoločnosť Meditech má patentovaný dvojitý ventilový systém pre bezpečnosť pacienta.

Sleep-friendly algorytmus
Tichá prevádzka a nízky hluk vedú k menšiemu rušeniu a lepšiemu spánku počas noci.

Voľný a priebežne aktualizovaný softvér

Dlhá životnosť

Vodotesnosť IP22
Spoločnosť Meditech testovala ambulantný monitor krvného tlaku ABPM-06 v súlade s normou Elektrotechnická a mechanická bezpečnosť, príslušná osobitná norma a normou elektromagnetickej kompatibility a získala stupeň "22" na teste medzinárodnej ochrany (IP), ktorý opisuje ochranu proti vnikaniu tekutín ,

Zobrazenie merania Kpa
Výsledky krvného tlaku sa môžu zobrazovať nielen v mmHg (milimetroch ortuti), ale aj v Kpa (kilopascals).

Všetky holtre krvného tlaku merajú systolický, diastolický a stredný krvný tlak a srdcovú frekvenciu až 51 hodín a poskytujú presné a spoľahlivé informácie o nočných a denných nameraných hodnotách.
Hoci sa merania krvného tlaku vykonávajú automaticky podľa prednastavených intervalov, pacient môže iniciovať dodatočné merania (stlačením "event" tlačidla) a označiť akúkoľvek udalosť, ako je napríklad podávanie antihypertenzívnych liekov, závrat alebo mdloby.
Model ABPM-06 má k dispozícii aj dodatočné tlačidlo (deň / noc), ktoré je možné použiť na rýchle prepínanie medzi aktívnou dennou a pasívnou nočnou dobou.

Technická špecifikácia ABPM-06:
- oscilometrická metóda merania
- rozmery: 99 * 70 * 30 mm
- hmotnosť (bez batérie): 196g
- Rozsah BP 30 - 280 mmHg
- Rozsah HR 40 - 240 bpm
- režim merania (ráno, deň, noc, špeciálne)
- časové intervaly 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 60
- prenos dát:  USB kábel
- kapacita na 600 meraní
- doba prevádzky - do 51 hodín
- napájanie: 2 batérie AA
- LCD displej
- CE certifikát

Obsah balenia:
1 x rekordér ABPM, 1 x púzdro, 1 x manžeta pre dospelých, 1 x súprava vysokokapacitných batérií AA, 1 x USB kábel, najnovší softvér (CardioVisions alebo EasyABPM) a užívateľská dokumentácia