ABPM-05 Tlakový Holter
Tlakový Holter ABPM-05, BlueBP-05 
Ak potrebujete skutočnú reflexiu Vášho krvného tlaku
Produktová rada Meditech ABPM zahŕňa 3 profesionálne holtre krvného tlaku: ABPM-04 základný produkt, ABPM-05 s inovatívnym dizajnom a vylepšenými funkciami a BlueBP-05 s podporou Bluetooth.

Každý holter je malý, ľahký a tichý a má nezávislé klinické overenia, ktoré poskytujú najvyšší stupeň bezpečnosti a komfortu pacienta.

Holtre na meranie krvného tlaku pracujú so spoľahlivým oscilometrickým algoritmom, ktorý je klinicky validovaný podľa kritérií presnosti BHS a AAMI. Zariadenia odporúča dabl® Educational Trust Ltd. (UK).

Zvýšená bezpečnosť pacienta
Na rozdiel od mnohých konkurenčných produktov, holtre krvného tlaku spoločnosti Meditech obsahujú nielen prevádzkový ventil potrebný na čerpanie tlaku, ale aj automatický ventil s tlakovým uvoľňovaním, aby sa predišlo poraneniam vyplývajúcim z vysokého tlaku manžety. Spoločnosť Meditech má patentovaný dvojitý ventilový systém pre bezpečnosť pacienta.

Sleep-friendly algorytmus
Tichá prevádzka a nízky hluk vedú k menšiemu rušeniu a lepšiemu spánku počas noci.

Voľný a priebežne aktualizovaný softvér

Dlhá životnosť

Manuálne programovanie
Môžete naprogramovať holtre krvného tlaku ABPM-05 bez počítača iba pomocou tlačidiel zariadenia. Týmto spôsobom je možné vybrať 3 meracie plány.

Vodotesnosť IP22 (len ABPM-05)
Spoločnosť Meditech testovala ambulantný monitor krvného tlaku ABPM-05 v súlade s normou Elektrotechnická a mechanická bezpečnosť, príslušná osobitná norma a normou elektromagnetickej kompatibility a získala stupeň "22" na teste medzinárodnej ochrany (IP), ktorý opisuje ochranu proti vnikaniu tekutín ,

Zobrazenie merania Kpa
Výsledky krvného tlaku sa môžu zobrazovať nielen v mmHg (milimetroch ortuti), ale aj v Kpa (kilopascals).

Všetky holtre krvného tlaku merajú systolický, diastolický a stredný krvný tlak a srdcovú frekvenciu až 51 hodín a poskytujú presné a spoľahlivé informácie o nočných a denných nameraných hodnotách.
Hoci sa merania krvného tlaku vykonávajú automaticky podľa prednastavených intervalov, pacient môže iniciovať dodatočné merania (stlačením "event" tlačidla) a označiť akúkoľvek udalosť, ako je napríklad podávanie antihypertenzívnych liekov, závrat alebo mdloby.
V prípade modelov ABPM-05 a BlueBP-05 je k dispozícii aj dodatočné tlačidlo (deň / noc), ktoré je možné použiť na rýchle prepínanie medzi aktívnou dennou a pasívnou nočnou dobou.

Technická špecifikácia ABPM-05, BlueBP-05:
- oscilometrická metóda merania
- rozmery: 98 * 69 * 29 mm
- hmotnosť (bez batérie): 190g
- Rozsah BP 30 - 260 mmHg
- Rozsah HR 40 - 200 bpm
- režim merania (ráno, deň, noc, špeciálne)
- časové intervaly 5, 10, 15, 20, 25, 30, 40, 60
- prenos dát: ABPM-05 - USB kábel, BlueBP-05 - Bluetooth
- kapacita na 600 meraní
- doba prevádzky - do 51 hodín
- napäjanie: 2 batérie AA
- LCD displej
- CE certifikát

Obsah balenia:
1 x rekordér ABPM, 1 x púzdro, 1 x manžeta pre dospelých, 1 x súprava vysokokapacitných batérií AA, 1 x optický kábel s USB rozhraním ( ABPM-05) / Bluetooth dongle (BlueBP-05), najnovší softvér (CardioVisions alebo EasyABPM) a užívateľská dokumentácia