VINNO Q

Kompaktná veľkosť s vysokovýkonným hardvérom uľahčuje získavanie vysoko-kvalitných údajov. Algoritmus spracovania obrazu spracováva údaje zhromaždené v reálnom čase bez straty, čím poskytuje vysoko kvalitné zobrazenie, ktoré uspokojuje potreby používateľov v klinickej diagnostike.
Určený pre rôzne klinické použitia.
Jednoduché tlačidlá uľahčujú používanie.
Inovatívny dizajn revolucionizuje tradičné zariadenie.

Kompaktné, prenosné a konkurencieschopné zariadenie vhodné na použitie v rôznych klinických oddeleniach.
● Monitorovanie
● Ambulantná diagnostika
● Operačné sály; vodeodolný a jednoduchá sterilizácia
● Profesionálny nástroj pre oddelenia ortopédie, reumatológie a urológie

Plne prenosný pre pohotovostné situácie.
Séria VINNO Q sa môže používať počas pohotovosti a mimoriadnych udalostí, čo pacientom poskytuje čo najskoršie správne ošetrenie. Vďaka výkonnému hardvéru dostáva lekár jasný obraz o tkanivových štruktúrach.

Použitie v športovej aréne, kempingoch, záchranných miestach a ďalších zložitých prostrediach kde je potrebné prenosné, ľahko použiteľné zobrazovacie zariadenie v reálnom čase na diagnostiku a liečbu. Séria VINNO Q je dodávaná v kompaktnej podobe s vysokou úrovňou vodotesnosti, prachu a je vhodná pre zložité vonkajšie použitia.


Jednoduché a jasné inštrukcie pre použitie doma. S profesionálnym výukovým softvérom je možné sériu VINNO Q ľahko používať v tisíckach domácnostiach, čo umožňuje kedykoľvek sledovať zdravotný stav.